ProCurlingWear - Create Your Design

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: DEKALB Superspiel
M: Red Deer Curling Classic
M: DEKALB Superspiel
W: Red Deer Curling Classic
M: Boost National
M: Mixed Doubles Bern
W: Boost National
: Sherwood Park U21 Junior Womens Bonspiel
: Okotoks U18 Bonspiel
M: USA Junior Men's National Qualifier
W: Listowel Women's Classic
M: Port Elgin Superspiel
M: United States Olympic Curling Team Trials
: Okotoks U15 Bonspiel
M: Sherwood Park U21 Junior Mens Bonspiel
W: USA Junior Women's National Qualifier
: Sherwood Park U15 Junior Bonspiel
: Brazilian Mixed Doubles Championship
W: United States Olympic Curling Team Trials
: Canadan Mixed Curling Championship
M: Fort Wayne Mad Anthony CashSpiel
M: EJCT Prague Junior Mens Cup
M: The Burnt Rock Curling Co. Carp Classic
W: EJCT Prague Junior Womens Cup
M: Le Gruyere European Curling Championships
W: RCD Annual International Wheelchair Bonspiel
Pacific Time (PT)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Curling Pick'em

Player Photo
Epping, John
  Player Photo
Kim, Chang-Min
VIEW MATCHUP
November 18 -- 9:00 pm EST
W: Red Deer Curling Classic
Red Deer, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jason Gunnlaugson
John Epping

Final
(8)
Chang-Min Kim
Reid Carruthers

Final
(7)
Brad Gushue
Mike McEwen

Final
(8)
Kevin Koe
Bruce Mouat

Final
(6)
Eastern Time (ET)
W: Boost National
Sault Ste Marie, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Chaelynn Kitz
Ashton Simard
 
 

Allyson Hamilton
Elysa Crough
 
 

Mountain Time (MT)
: Sherwood Park U21 Junior Womens Bonspiel
Sherwood Park, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Josh Kroker
Ryleigh Bakker

3rd
Subasthika Thangadurai
Jacob Libbus

4th
Mountain Time (MT)
Kyler Kurina
Jacob Hill

3rd
Tommy Waite
Cole Ector

2nd
Cheldynn Molnar
Ayden Whittmire

3rd
Jack MacKinnon
Tayler Ellis

4th
Mountain Time (MT)
: Okotoks U18 Bonspiel
Okotoks, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matthew Rosenbloom
Jackson Ousler-Cherins

5th
Eli Clawson
John Paul Munich

5th
Eastern Time (ET)
M: USA Junior Men's National Qualifier
Wayland, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jennifer Spencer
Jo-Ann Rizzo

2nd
Susan Froud
Katelyn Wasylkiw

2nd
Kim Rhyme
Megan Balsdon

2nd
Hailey Armstrong
Cathy Auld

2nd
Eastern Time (ET)
W: Listowel Women's Classic
Listowel, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Codey Maus
Richard Krell

Final
(8)
Rob Lobel
Al Hutchinson

Final
(4)
Connor Duhaime
Brent Gray

Final
(7)
Eastern Time (ET)
M: Port Elgin Superspiel
Port Elgin, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Heath McCormick
John Shuster
 
 

Central Time (CT)
M: United States Olympic Curling Team Trials
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Megan Kaiser
Colton Burkard

Final
(1)
Sydney Libbus
A Rocheleau
10 
Final
(6)
Ben Kiist
Rhett Whittmire

Final
(5)
Eric Tourigny
Cam Farr-Jones
10 
Final
(6)
Mountain Time (MT)
Candace Bienert
Tayla Ford

Final
(6)
Mountain Time (MT)
M: Sherwood Park U21 Junior Mens Bonspiel
Sherwood Park, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Elizabeth Cousins
Ariel Traxler

Final
(1)
Eastern Time (ET)
W: USA Junior Women's National Qualifier
Wayland, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lucas Sawiak
Julia Bakos

9th
Amy Haberstock
Mackenzie Charbonneau

Final
(6)
Alyssa Nedohin
Cortland Sonnenberg

Final
(6)
Calder Fadden
Anders Van Amsterdam
13 
Final
(6)
Default (ET)
: Sherwood Park U15 Junior Bonspiel
Sherwood Park, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Goncalves/Cerquinho
Barros/McMullan
 
 

Eastern Time (ET)
: Brazilian Mixed Doubles Championship
Toronto, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Nina Roth
Jamie Sinclair

Final
(10)
Central Time (CT)
W: United States Olympic Curling Team Trials
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
: Canadan Mixed Curling Championship
Swan River, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Fort Wayne Mad Anthony CashSpiel
Fort Wayne, Indiana
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: EJCT Prague Junior Mens Cup
Prague, Czech Republic
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: The Burnt Rock Curling Co. Carp Classic
Carp, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: EJCT Prague Junior Womens Cup
Prague, Czech Republic
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Le Gruyere European Curling Championships
Glasgow, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑