Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Boost National
M: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: Dumfries Challenger Series
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
W: BC Scotties Open Event #1
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Dec 15 -- 3:00pm NT
Anna Hasselborg
Kerri Einarson

Final
(8)
Silvana Tirinzoni
Satsuki Fujisawa

Final
(8)
Rachel Homan
Jacqueline Harrison

Final
(8)
Eve Muirhead
Jennifer Jones

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bruce Mouat
Brad Gushue

Final
(8)
Kevin Koe
Jason Gunnlaugson

Final
(8)
Brad Jacobs
Glenn Howard

Final
(EE)
Niklas Edin
Ross Paterson

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
W: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniela Jentsch
Elena Stern

Final
(8)
Alina Kovaleva
Cait Flannery
10 
Final
(7)
Kelsey Rocque
Siyu Han

Final
(6)
Di Zhang
Ying Yang

Final
(8)
Newfoundland Time (NT)
M: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Glen Muirhead
Mingjie Yuan

Final
(7)
Daniel Magnusson
Yangsong Ji

Final
(8)
Andrew Stopera
Jan Hess

Final
(5)
Sergei Glukhov
Lukas Klima

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sawer Kaeser
Kaleb Picek
 
 

Default (ET)
W: KW Granite U18 Girls Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Aubrey Kropf
Sarah Gierling

3rd
Paige Schneider
Mahra Harris

3rd
Avery Sinisac
Jacklyn Fraser

3rd
Eastern Time (ET)
M: KW Granite U18 Boys Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniel Del Conte
Linden Imeson-Jorna

3rd
Jake Goves
Jayden Levac

4th
Codie Harris
Jacob Dobson

4th
Eastern Time (ET)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Andrin Schnider
Lucien Lottenbach

4th
Simon Gempeler
Ulrik Damm

4th
Ross Whyte
Robin Brydone

4th
Cameron Bryce
Jaap van Dorp

3rd
Greenwich Mean Time (GMT)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kimberly Wapola
Pam Mueller

Final
(8)
Min Ji Kim
Kim Rhyme

Final
(4)
Central Time (CT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jed Brundidge
Ryan Murphy

Final
(7)
Paul Ellarby
Dominik Maerki

Final
(6)
Central Time (CT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
Acton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Joe Frans
Paul Moffatt

Final
(EE)
Charlie Richard
Brent Palmer

Final
(8)
Joey Hart
Pat Ferris

Final
(5)
John Willsey
Dayna Deruelle

Final
(EE)
Central Time (CT)
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cassie Rogers
Reese Wainman
 
 

Mountain Time (MT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Steve Allen
Colin Dow

Final
(8)
Dennis Elgie
Frank O'Driscoll

Final
(6)
Central Time (CT)
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
Midland, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cathy Auld
Ashley Waye

Final
(7)
Jestyn Murphy
Jo-Ann Rizzo

Final
(7)
Julie Tippin
Chrissy Cadorin

Final
(8)
Susan Froud
Marteen Jones

Final
(8)
Hollie Duncan
Katelyn Wasylkiw

Final
(7)
Eastern Time (ET)
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
Castlegar, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bill King
Ken Fines

Final
(9)
Chris Medford
Bill van Yzerloo

Final
(10)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
Penticton, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Grant Olsen
Jamie Sexton
12 
Final
(9)
Wylie Eden
Mark Longworth

Final
(10)
Pacific Time (PT)
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
Tisdale, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Chantelle Eberle
Brett Barber

Final
(8)
Melissa Kucey
Amber Holland

12 
Final
(5)
Sherry Anderson
Sherry Just

Final
(8)
Candace Chisholm
Kourtney Fesser

Final
(9)
Ashley Howard
Shalon Fleming

Final
(9)
Central Time (CT)
W: BC Scotties Open Event #1
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Daniels
Karla Thompson

Final
(10)
Lindsay Hudyma
Taylor Reese-Hansen

Final
(9)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ken McArdle
Daniel Wenzek

10 
Final
(9)
Stephen Schneider
Branden Reimer
15 
Final
(6)
Dean Joanisse
Tyler Klymchuk

Final
(10)
Brad Rebman
Cody Tanaka

Final
(7)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Island Playdowns
Victoria, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matthew Blandford
Glen Jackson

Final
(7)
Neil Dangerfield
Jason Montgomery

Final
(EE)
Default (ET)
M: BC Mens - North Playdown
Quesnel, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
James Blanchett
Brady Waffle
 
 

Pacific Time (PT)
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Boost National
M: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: Dumfries Challenger Series
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
W: BC Scotties Open Event #1
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
The Curling Oasis Gets Even Hotter

The Curling Oasis Gets Even Hotter

Just a few short months ago, Sweden's Niklas Edin and Canada's Brad Gushue rocked the curling world in epic style in Las Vegas.

Curling Blogs

  • ONTARIO CURLING COUNCIL: Watch ; Learn; 5 Steps to Consciously...
  • Facebook Feed

    To top ↑