Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Qinghai Curling Elite
W: Qinghai Curling Elite
W: Boost National
M: Boost National
M: Manitoba Viterra - North Regional
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Manitoba Viterra - East Regional
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
W: KW Granite U18 Girls Spiel
W: BC Scotties Open Event #1
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
M: BC Mens - Island Playdowns
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Manitoba Viterra - South 2 Regional
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
M: Manitoba Viterra - South 1 Regional
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
W: Dakota Challenger Spiel
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: Dakota Challenger Spiel
W: Manitoba Scotties - West 2 Regional
W: Manitoba Scotties - West 1 Regional
W: Manitoba Scotties - South Regional
M: Dumfries Challenger Series
M: BC Mens - North Playdown
M: Manitoba Viterra - West 1 Regional
M: Manitoba Viterra - West 2 Regional
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M9 -- Tue, Dec 18 -- 3:00am ET
Sergei Glukhov
Yangsong Ji

Final
(7)
Andrew Stopera
Lukas Klima

10 
Final
(8)
Daniel Magnusson
Matt Dunstone

Final
(6)
Jan Hess
Glen Muirhead
 
 

Eastern Time (ET)
W: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eszter Juhasz
Siyu Han

Final
(EE)
Daniela Jentsch
Di Zhang

Final
(EE)
Cait Flannery
Ying Yang

Final
(EE)
Elena Stern
Alina Kovaleva

Final
(EE)
Eastern Time (ET)
W: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kerri Einarson
Rachel Homan

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bruce Mouat
Ross Paterson

Final
(EE)
Newfoundland Time (NT)
M: Manitoba Viterra - North Regional
Thompson, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jonathan Sawatzky
Shaun Parsons

Final
(10)
Central Time (CT)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Joelle Brown
Barb Spencer

Final
(6)
Central Time (CT)
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Trevor Loreth
Tyler Drews

Final
(EE)
Mark Lukowich
William Lyburn

Final
(6)
Brett Walter
Troy Hamilton

Final
(9)
Sean Grassie
Travis Bale

Final
(8)
Central Time (CT)
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tyler Klymchuk
Stephen Schneider

Final
(10)
Pacific Time (PT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Colin Dow
Steve Allen

Final
(8)
Central Time (CT)
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tyanna Bain
Cassie Rogers

Final
(EE)
Mountain Time (MT)
M: Manitoba Viterra - East Regional
Gimli, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Justin Reynolds
Steen Sigurdson

Final
(EE)
Central Time (CT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
Acton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Charley Thomas
Rob Retchless

Final
(4)
Central Time (CT)
W: KW Granite U18 Girls Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Paige Schneider
Charlotte Johnston

Final
(8)
Aubrey Kropf
Catherine Eadie

Final
(6)
Caitlin Everly
Mahra Harris

Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: BC Scotties Open Event #1
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brette Richards
Lindsay Hudyma

Final
(10)
Pacific Time (PT)
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
Tisdale, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Amber Holland
Chantelle Eberle

Final
(EE)
Central Time (CT)
M: BC Mens - Island Playdowns
Victoria, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Glen Jackson
Matthew Blandford

11 
Final
(8)
Pacific Time (PT)
M: KW Granite U18 Boys Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jacob Jones
Daniel Del Conte

Final
(5)
Landan Rooney
Jake Goves

Final
(6)
Samuel Strouse
Codie Harris

Final
(6)
Eastern Time (ET)
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adam Naugler
Sawer Kaeser

Final
(9)
Default (ET)
M: Manitoba Viterra - South 2 Regional
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Allan Gitzel
Randy Neufeld

Final
(8)
Central Time (CT)
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
Midland, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Team Froud
Julie Tippin

Final
(8)
Eastern Time (ET)
M: Manitoba Viterra - South 1 Regional
Manitou, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Grant Shewfelt
Jason Manns
10 
Final
(8)
Central Time (CT)
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
Penticton, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Wylie Eden
Mark Longworth

Final
(10)
Pacific Time (PT)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ann Podoll
Kim Rhyme

Final
(8)
Central Time (CT)
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
Castlegar, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Deane Horning
Chris Medford

Final
(9)
Pacific Time (PT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Jed Brundidge

Final
(6)
Central Time (CT)
W: Manitoba Scotties - West 2 Regional
Carberry, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tiffany McLean
Katie Chappellaz
10 
Final
(9)
Central Time (CT)
W: Manitoba Scotties - West 1 Regional
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Terry Ursel
Presley Sagert

Final
(6)
Central Time (CT)
W: Manitoba Scotties - South Regional
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hayley Bergman
Mackenzie Zacharias

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lucien Lottenbach
Jaap van Dorp

Final
(7)
Simon Gempeler
Robin Brydone
 
 

Greenwich Mean Time (GMT)
M: BC Mens - North Playdown
Quesnel, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brady Waffle
James Blanchett

Final
(8)
Pacific Time (PT)
M: Manitoba Viterra - West 1 Regional
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Manitoba Viterra - West 2 Regional
Carberry, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Qinghai Curling Elite
W: Qinghai Curling Elite
W: Boost National
M: Boost National
M: Manitoba Viterra - North Regional
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Manitoba Viterra - East Regional
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
W: KW Granite U18 Girls Spiel
W: BC Scotties Open Event #1
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
M: BC Mens - Island Playdowns
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Manitoba Viterra - South 2 Regional
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
M: Manitoba Viterra - South 1 Regional
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
W: Dakota Challenger Spiel
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: Dakota Challenger Spiel
W: Manitoba Scotties - West 2 Regional
W: Manitoba Scotties - West 1 Regional
W: Manitoba Scotties - South Regional
M: Dumfries Challenger Series
M: BC Mens - North Playdown
M: Manitoba Viterra - West 1 Regional
M: Manitoba Viterra - West 2 Regional
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rachel Homan wins Boost National

Rachel Homan wins Boost National

Rachel Homan (Ottawa, Ontario) wins the Boost National, defeating Kerri Einarson (Winnipeg, MB) 4-1 at the Conception Bay South Arena in Conception Bay South, Newfoundland and Labrador.

Curling Blogs

  • ONTARIO CURLING COUNCIL: Watch ; Learn; 5 Steps to Consciously...
  • Facebook Feed

    To top ↑