Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: China Open
W: China Open
M: Canad Inns Men's Classic
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: McKee Homes Fall Curling Classic
W: Womens Masters Basel
W: Stirling Wheelchair Curling International
W: Atkins Curling Supplies Classic
W: Steele Cup Cash
M: Steele Cup Cash
M: Atkins Curling Supplies Classic
M: Kalamazoo Men's Classic
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
W: Regina Callie Rockoberfest
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: China Open
Chongqi, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M3 -- Wed, Oct 17 -- 1:00am ET
Brad Gushue
Lucien Lottenbach
12 
Final
(6)
Thomas Ulsrud
Fredrik Nyman

Final
(8)
Kroy Nernberger
Xiu Yue Ma

Final
(7)
Dmitry Mironov
SooHyuk Kim

Final
(8)
Eastern Time (ET)
M: Canad Inns Men's Classic
Portage la Prairie, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kevin Koe
Brendan Bottcher

Final
(8)
Central Time (CT)
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
Abbotsford, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Wark
Corryn Brown

Final
(7)
Pacific Time (PT)
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
Abbotsford, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sean Geall
Yuta Matsumura

Final
(6)
Pacific Time (PT)
M: McKee Homes Fall Curling Classic
Airdrie, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Terry Meek
Jeremy Harty

Final
(6)
Mountain Time (MT)
W: Womens Masters Basel
Basel, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Binia Feltscher
Elena Stern

Final
(7)
Central European Time (CET)
W: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kristy Watling
Barb Spencer

Final
(6)
Central Time (CT)
W: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Andrea Crawford
Sylvie Robichaud

Final
(1)
Atlantic Time (AT)
M: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jamie Murphy
Rod Aube

Final
(1)
Atlantic Time (AT)
M: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ty Dilello
Corey Chambers

Final
(6)
Central Time (CT)
M: Kalamazoo Men's Classic
Kalamazoo, Michigan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
William Nordine
Dan Wiza

Final
(8)
Default (ET)
Rick Law
Stephen Imes

Final
(EE)
Ryan Larson
Matt Sussman

Final
(6)
Default (ET)
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
Stonewall, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Carter Watkins
Jordon McDonald

Final
(EE)
Default (ET)
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
Stonewall, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mackenzie Zacharias
Shae Bevan

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
Red Deer, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ryan Parent
Ryan Jacques

10 
Final
(6)
Default (ET)
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
Red Deer, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hollie Vincent
Myla Plett

Final
(8)
Mountain Time (MT)
Emily Clark
Veronica Maschmeyer

Final
(7)
Mountain Time (MT)
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Streifel/Laycock
Silcox/Keerak

Final
(7)
Mountain Time (MT)
Homan/Kennedy
Sauder/Donnelly

Final
(7)
Mountain Time (MT)
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
Stroud, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jaimee Gardner
Kirsten Marshall

Final
(EE)
Eastern Time (ET)
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
Stroud, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cory Heggestad
John Willsey

Final
(5)
Eastern Time (ET)
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniel Del Conte
Landan Rooney

Final
(8)
Jake Goves
Dylan Niepage

Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adrienne Belliveau
Calleigh Barton

10 
Final
(7)
Alex Bertolo
Jacklyn Fraser

Final
(6)
Eastern Time (ET)
W: Regina Callie Rockoberfest
Regina, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
Wetzikon, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Riga, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: China Open
W: China Open
M: Canad Inns Men's Classic
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: McKee Homes Fall Curling Classic
W: Womens Masters Basel
W: Stirling Wheelchair Curling International
W: Atkins Curling Supplies Classic
W: Steele Cup Cash
M: Steele Cup Cash
M: Atkins Curling Supplies Classic
M: Kalamazoo Men's Classic
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
W: Regina Callie Rockoberfest
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
One of the Largest Floor Curling Events in Canada

One of the Largest Floor Curling Events in Canada

Over 550 Grade 3 students from 12 schools in five School Divisions will be taking part when CurlManitoba hosts one of Canada's largest youth floor curling tournaments at the Sport for Life Centre, Thursday, October 18.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑