Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Karuizawa International
M: Mixed Doubles Curling Challenge
M: Karuizawa International
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
W: GNCC Womens Club Playdowns
M: King Spud Classic
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Alberta Scotties - Northerns
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
W: BC Scotties Open Event #2
M: Dumfries Challenger Series
M: GNCC Mens Club Playdowns
M: Dakota Challenger Spiel
W: Dakota Challenger Spiel
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Manitoba Scotties - Central Regional
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
Central Time (CT)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: Karuizawa International
Karuizawa, Japan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Fri, Dec 15 -- 7:00pm ET
Mayu Natsuizaka
Alina Paetz
 
 

Eve Muirhead
Chiaki Matsumura
 
 

Satsuki Fujisawa
Anna Hasselborg
 
 

Ayumi Ogasawara
Tori Koana
 
 

Silvana Tirinzoni
EunJung Kim
 
 

Sue Yoen Kang
Mone Ryokawa
 
 

Eastern Time (ET)
M: Mixed Doubles Curling Challenge
Urdorf, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Barbezat/Perret
Moskaleva/Eremin

Final
(8)
Skaslien/Nedregotten
Turmann/Lill

Final
(EE)
Wild/Gubler
Wang/Ba

10 
Final
(6)
Central European Time (CET)
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
Estevan, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Deana Schenher
Kimberly Osemlak
11 
Final
(8)
Shalon Fleming
Stefanie Lawton

10th
Central Time (CT)
W: GNCC Womens Club Playdowns
Brookline, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Christi Freeman-Kirchner
Jennifer Tschumakow

10th
Christi Freeman-Kirchner
Jennifer Tschumakow
 
 

Eastern Time (ET)
M: King Spud Classic
Carberry, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Irvin Mossberger
Theran Michaelis

Final
(7)
Daniel Brown
Dan Wiza

Final
(9)
Kraig Deeren
Tim Ebert

Final
(10)
Tim Funk
James Bradshaw

Final
(10)
Central Time (CT)
M: Quebec Tankard - Western Zones
Buckingham, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Martin Patry
Vincent Bourget

8th
Francois Lahaise
Benoit Vezeau

8th
Daniel Gregoire
Simon Dupuis

Final
(7)
Geoffrey Reid
Steve Holdaway

Final
(2)
Eastern Time (ET)
W: Alberta Scotties - Northerns
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Holly Scott
Lindsay Makichuk

8th
Holly Baird
Kellie Henricks

7th
Kelsey Rocque
Marla Sherrer

7th
Nicky Kaufman
Krysta Hilker

8th
Tracy Zadderey
Kristen Streifel

10 
Final
(7)
Mountain Time (MT)
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lori Karst
Debbie McCormick

10 
Final
(10)
Central Time (CT)
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
Blaine, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sinclair/Dropkin
Hamilton/Hamilton
 
 

Roth/Nernberger
Christensen/Shuster
 
 

Central Time (CT)
W: BC Scotties Open Event #2
Kelowna, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jill Winters
Randi Ludwar

Final
(8)
Lori Olsen
Patti Knezevic

Final
(9)
Sarah Wark
Kelly Shimizu

Final
(6)
Kesa Van Osch
Kayte Gyles

Final
(9)
Pacific Time (PT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Levi Rosenthal
 
 

Central Time (CT)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jessica Schultz
Kimberly Wapola
 
 

Central Time (CT)
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
Renfrew, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Spencer Richmond
Joseph Smith
 
 

Willie Jeffries
Connor Duhaime
 
 

Default (ET)
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
Mississauga, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Rob Lobel
Matt Glandfield
 
 

Michael Shepherd
Rob Ainsley
 
 

Brandon Tippin
Greg Park
 
 

Roy Arndt
Dennis Moretto
 
 

Default (ET)
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Damien Villard
Daryl Shane
 
 

Andrew Fairfull
Ryan Brown
 
 

Rob Retchless
Nathan Martin
 
 

Brent Ross
Brent Gray
 
 

Eastern Time (ET)
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
Shawinigan, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Stephane Michaud
Vincent Roberge
 
 

Mathieu Drapeau
Marcel Marchand
 
 

Default (ET)
W: Alberta Scotties - Southerns
Brooks, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Teryn Hamilton
Geri-Lynn Ramsay
 
 

Nadine Scotland
Amanda Craigie
 
 

Mountain Time (MT)
W: Ontario Scotties - Challenge Round
Toronto, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Erin Macaulay
Ashley Waye
 
 

Heather Heggestad
Erin Morrissey
 
 

Susan Froud
Kirsten Marshall
 
 

Eastern Time (ET)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
Souris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Manitoba Scotties - Central Regional
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Karuizawa International
M: Mixed Doubles Curling Challenge
M: Karuizawa International
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
W: GNCC Womens Club Playdowns
M: King Spud Classic
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Alberta Scotties - Northerns
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
W: BC Scotties Open Event #2
M: Dumfries Challenger Series
M: GNCC Mens Club Playdowns
M: Dakota Challenger Spiel
W: Dakota Challenger Spiel
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Manitoba Scotties - Central Regional
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
Central Time (CT)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑