Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: Boost National
W: Boost National
M: Dakota Challenger Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
W: KW Granite U18 Girls Spiel
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
W: Dakota Challenger Spiel
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
W: BC Scotties Open Event #1
M: Dumfries Challenger Series
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: BC Mens - Island Playdowns
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W3 -- Sat, Dec 15 -- 7:00am ET
Daniela Jentsch
Elena Stern

Final
(8)
Alina Kovaleva
Cait Flannery
10 
Final
(7)
Kelsey Rocque
Siyu Han

Final
(6)
Di Zhang
Ying Yang

Final
(8)
Eastern Time (ET)
M: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Glen Muirhead
Mingjie Yuan

Final
(7)
Daniel Magnusson
Yangsong Ji

Final
(8)
Andrew Stopera
Jan Hess

Final
(5)
Sergei Glukhov
Lukas Klima

Final
(7)
Eastern Time (ET)
M: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bruce Mouat
Kevin Koe

Final
(8)
Glenn Howard
Ross Paterson

Final
(EE)
Newfoundland Time (NT)
W: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kerri Einarson
Silvana Tirinzoni

Final
(7)
Rachel Homan
Jennifer Jones

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Ryan Murphy

4th
Paul Ellarby
Brian Terwedo

4th
Central Time (CT)
W: KW Granite U18 Girls Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Paige Schneider
Avery Sinisac

7th
Aubrey Kropf
Mahra Harris

10 
Final
(5)
Sarah Gierling
Jacklyn Fraser
10 
Final
(6)
Eastern Time (ET)
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tyanna Bain
Cassie Rogers

6th
Mountain Time (MT)
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adam Naugler
Sawer Kaeser

7th
Default (ET)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jennalee Johnson
Ann Podoll

3rd
Anya Normandeau
Darcy Ellarby

4th
Central Time (CT)
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniel Wenzek
Cody Tanaka

Final
(7)
Dayne Gagnon
Brad Rebman

Final
(10)
Tyler Klymchuk
Stephen Schneider

10 
Final
(10)
Ken McArdle
Dean Joanisse

10 
Final
(6)
Pacific Time (PT)
W: BC Scotties Open Event #1
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Daniels
Lindsay Hudyma

11 
Final
(4)
Nicole Backe
Kim Slattery

Final
(9)
Pacific Time (PT)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Andrin Schnider
Lucien Lottenbach

Final
(7)
Simon Gempeler
Ulrik Damm

Final
(EE)
Ross Whyte
Robin Brydone

Final
(7)
Cameron Bryce
Jaap van Dorp

Final
(8)
Greenwich Mean Time (GMT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
Acton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Rob Retchless
Charley Thomas

Final
(6)
Dale Kelly
Rob Ainsley

Final
(8)
Wayne Tuck Jr.
Richard Krell

Final
(7)
Ian Dickie
Greg Park

Final
(7)
Central Time (CT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Greg Balsdon
Frank O'Driscoll

Final
(EE)
Dennis Elgie
Colin Dow

Final
(8)
Central Time (CT)
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
Castlegar, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bill King
Bill van Yzerloo

Final
(8)
Deane Horning
Ken Fines

Final
(8)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
Penticton, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jamie Sexton
Mark Longworth

Final
(10)
Matt Tolley
Grant Olsen

Final
(10)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - North Playdown
Quesnel, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
James Blanchett
Brady Waffle

Final
(10)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Island Playdowns
Victoria, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matthew Blandford
Glen Jackson

Final
(7)
Neil Dangerfield
Jason Montgomery

Final
(EE)
Default (ET)
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: Boost National
W: Boost National
M: Dakota Challenger Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
W: KW Granite U18 Girls Spiel
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
W: Dakota Challenger Spiel
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
W: BC Scotties Open Event #1
M: Dumfries Challenger Series
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: BC Mens - Island Playdowns
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
The Curling Oasis Gets Even Hotter

The Curling Oasis Gets Even Hotter

Just a few short months ago, Sweden's Niklas Edin and Canada's Brad Gushue rocked the curling world in epic style in Las Vegas.

Curling Blogs

  • ONTARIO CURLING COUNCIL: Watch ; Learn; 5 Steps to Consciously...
  • Facebook Feed

    To top ↑